Kinas ir keli patarimai kino mėgėjams

Jei jūs mėgstate kiną, turbūt pakankamai dažnai lankotės kino teatruose? Tačiau jei dalis jūsų atsakėte neigiamai, nepaisant to, kad mėgstate žiūrėti kino filmus, tuomet labai tikėtina, kad jūs nevengiate kino filmus žiūrėti internetu – ir visą tai anaiptol ne visuomet darote teisėtai. Trumpiau tariant, šiuolaikiniame virtualiame pasaulyje yra labai daug filmų ir serialų portalų, kuriuose vartotojams visą tai yra siūloma žiūrėti neteisėtai. Tai pažeidžia autorių teises, todėl vartotojai, kurie naudojasi tokiais internetiniais portalais, kartu prisideda prie autorių teisių pažeidimo. Kita vertus, laimei, šiandien situacija keičiasi. Atsiranda ne tik kur kas daugiau oficialių portalų, kuriuose yra teisėtai sukuriama galimybė žiūrėti pačius naujausius filmus ir serialus, tačiau taip pat yra pastebimas ir vartotojų požiūrio pasikeitimas. Vis daugiau žmonių ima suprasti, kas yra autorių teisės ir kodėl yra svarbu vengti minėto pobūdžio neteisėtų portalų.

Tačiau vėlgi, nereikia pamiršti ir kino teatrų. Juose patys naujausi filmai pasirodo pirmiausia. Tai reiškia, kad jei jūs esate tikri kino filmų mėgėjai ir stengiatės pro savo akis nepraleisti pačių naujausių filmų, turėtumėte lankytis kino teatruose, kuriuose galite mėgautis puikia vaizdo ir garso kokybe, nepamirštant ir galimybės pirmiesiems pamatyti tai, kas pasaulyje pasirodo pirmiausia. Ir nors kai kurie vartotojai gali sakyti, kad lankytis kino teatruose šiandien yra pakankamai brangu, nereikėtų pamiršti, jog kiekvienas vartotojas gali pasinaudoti ir kuponų kodais, kurie padeda sutaupyti.

Pavyzdžiui, jei mėgstate lankytis „Forum Cinems“ kino teatre ir norėtumėte, kad kitas jūsų apsilankymas kino teatre būtų pigesnis, galite pasinaudoti internetine paieškos sistema, į jos laukelį įrašydami tikslinę raktinę frazę, pvz., „kuponu kodas Forum Cinemas“. Tuomet jūs galėsite labai lengvai surasti internetinius tinklalapius, kuriuose yra visiškai nemokamai pateikiami kuponų kodai. Tai padės jums sutaupyti. Žinoma, nereikia pamiršti, kad kino teatrų bilietų kainos skiriasi atsižvelgiant į konkretų dienos metą, todėl jei jūs esate užkietėję kinomanai, kino filmus galite rinktis žiūrėti pirmoje dienos pusėje, kuomet bilietai yra parduodami žemesne kaina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *